beboci

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva on Сря Дек 22, 2010 1:08 am

и от мен.Да почерпя днес баща ми има рожден ден.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2241/10751293408292431591292951514vmQ5GUAHbmw7s1CNoCJq.JPG

Хриси добре съм,малко ме мъчат кисилините ама пия газирана вода и ми се схващът краката.Днес беше много хубаво времето и излязах да се поразходя.
Нямам много време да влизам чета ви само.
на всички
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Писане  Hrisi_Kari on Сря Дек 22, 2010 1:34 am

Дидони,Много е хубава Габито,намалих снимките но станаха много мънички!Страхотна е,много пораснала и хубавка,наистина е много сладка.А какъв беше подаръка?че не разбрах.?
Ние се прибрахме от прегледа,добре е Кари само ще пиеме още една седмица сиропа че още покашля.
Боре,пий сода кинли или талцид,ще минат ,но са много неприятни!
Жу,браво щом си починала,от ниастина са много гадни тия кътници много бавно пробиват.

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  Hrisi_Kari on Сря Дек 22, 2010 1:35 am

Боре да ти е жив и здрав баща ти.Много внуци и правнуци да изгледа и да ви помага!!!

Admin

Писане  stella80gr on Сря Дек 22, 2010 1:53 am

Диди много е хубавка Габи.пу пу.
Боре честит рожден ден на бащата ти.да ти е жив и здрав.
мИМКА ОЩЕ СЕ ВЛАЧА НА ЗЪБОЛЕКАР ЗА ТОЯ ЗЪБ.НО НЕ СЪМ ПИЛА АБ ЗАСЕГА НЕ СЕ НАЛАГА.само го почиства сега,че корена беше болен и го лекува.ама май скоро ще го пломбира.
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Писане  descata on Сря Дек 22, 2010 1:48 pm

Главен модератор

Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

http://beboci.bulgarianforum.net/

Писане  Мимка on Сря Дек 22, 2010 2:19 pm

Добро,утро!
Деска, за кафенцето.Радвам се,че макар и само с емотки си сред нас.Мн неприятна ситуация с твоя комп.И при мен се е случвало но за мн по-кратко време беше.
за Роси и Цец
Бори,нека ти е жив и здрав таткото/на патерици/ на много внуци и правнуци да се радва и да помага.
Хриска,мн се радвам,че Кари е добре.Браво!Сиропчето ви е помогнало значи.
Стели,щом може да го запазите зъба и да се лекува е мн добре.Кой гледа Криси като ходиш на зъбар?
Жу,до къде стигнахте с ремонта?
Взехте ли по-висока масичка?
Роска мн време не е писала?
Мимка
Admin
Admin

Брой мнения : 1475

Писане  жужагад on Сря Дек 22, 2010 2:27 pm

ДОБРО УТРО
ДЕСИ МНОГО СА МИ ВЕСЕЛИ ПОСТОВЕТЕ ТИ АМА НА ТЕБ СИГУРНО ТИ Е ГАДНО ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ПИШЕШ.
МИМЕ У НАС Е МАСАТА НО НА ПЛОСКОСТИ ЧАКАМ МЪЖЪТ МИ ДА ИЗЛЕЗЕ ОТПУСКА И ДА ЗАПОЧВА ДА Я СГЛОБЯВА И ДА РАЗМЕСТВАМЕ ЗА СЕГА ЩЕ СМЕ МАЛКО РАЗХВЪРЛЕНИ ЧЕ В БОКСА ПРЕПРАВЯШЕ РАЗНИ НЕЩА А СЛЕД ПРАЗНИЦИТЕ ЩЕ ЗАПОЧВАМЕ ПО ОБСТОЙНО.
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Писане  Hrisi_Kari on Сря Дек 22, 2010 2:52 pm

ехо добро утро и от мен!
Деси здравей и на теб,
Ние спим още ,но така е като все ляга в 23.30 ч и после неможе да отлепе.И аз съм заспала снощи с нея че се чувствах ужасно изморена и измаляла.Сега съм наспаха и пия кафенце.
Стелче дано мила се излекува зъбчето,това е по важно.
Жу,после ще чакаме снимки като направите подобренията ,сигурна съм че ще стане много стилно.
Мимка вие как спахте тази нощ?Тео щурее ли?Кари снщи много се глези защото свекитата бяха в къщи и тя като е с бабите и дядовците ужас не се спира само цирика и иска вниманието да е изяло в/у нея.
Дидони какво подари дядо Коледа на габи,да не е някакво животичнче или кукла-бебе

Admin

Писане  bebe_bebe on Сря Дек 22, 2010 3:29 pm

Добро утро на всички Дес мерси за кафенцето охх ние ходихме рано до болницата за вторичен преглед ама докторката я нямаше била от 9 часа а сестрата ми каза да сме идели към 12 ужасни са Наско заспа пак и аз да ви видя купих списанието не сме класирани в нито един от конкурсите здраве да е яд ме е за парите че хварлих на празно и моя сега ще ми пили една седмица ама нищо ще го изтарпим някак си
вие как сте някой спят още браво
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Брой мнения : 1903

Писане  bebe_bebe on Сря Дек 22, 2010 7:15 pm

ехооо каде сте днеска всички никакви ви няма ихихи при нас времето е отвратно едно мъгливооо ужас
Ходихме до доки гледа ни на ехограф и коремчето и бъбреци и пикучен мехур и главичката ни гледа за кръвоизливи нищо ни няма само дето сме растяли много бързо по бързо сме се равивали и умствено и физически затова някаква течност в моъка била в повече но не било проблем така сме щели да сме по големи по едри имало и плюсове и минуси минусите са такива че децата към 7-8 месеца получавали много спазми а плюсовете че умствено се развиваме по ързо от останалите деца дори фонтанелата била по затворена от колко трябвало в началото на януари ще ходим и за кардиография и така повече витамин Ц каза да му давам за да не му се пукат така капилярите просто като е по едър имал нужда от повече и така сега заспа пак и после ще се чипкаме вие каде сте всички сигурно сте по разходки
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Hrisi_Kari on Сря Дек 22, 2010 7:44 pm

Насе,много се радвам че ням нищо обезпокоително.Наско ще е голям и едър мъж,браво ,но пък на кой да прилича толкова едър???
Наистина при нас е ужасна мъглата дори тук в нашия край на града не се е вдигнала дории за минута.Днес ще ни се рамине излизането дори и за малко.
Днес уж студено а никой не сяда на компютрите защо така?
Много майчета и коремчета липсват.дано са добре!!!!

Admin

Писане  Мимка on Сря Дек 22, 2010 7:57 pm

момичета!
Хриска,почти не сме спали и тази нощ.Тео отказва да си спи в леглото.Вече ни е мнооооооого тясно и като заспи го местя,но тази нощ НЕставаше и аз бродих из къщи за да могат мъжете да спят.
Насе,не се притсенявай миличка.Наистина при всички деца е различно.Дари беше мн кльощав,но му се затвори рано фонтанелката.Важното е,че Наско е жизнен и се развива.
При нас пече слънце и е хубаво времето.Имах приятелка на гости и не съм излизала.Сутринта беше много мъгливо но сега е супер.Тео още не заспал.
Хриска вие спите ли?
Насе изкъпахте ли се?
Мимка
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Сря Дек 22, 2010 8:24 pm

ооо изкапахме се ядохме докато се мазахме и слагахме памперса не ме питайте как хаххахахах на челна стойка само дето не заставам ама беше много гладен и взе да реве много и ща неща какво да правя сега дреме и пак ще заспиваме а аз се чудя какво да готвя че каката и племеницата ще идват да спят тука и незнам какво да правя
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Hrisi_Kari on Сря Дек 22, 2010 8:37 pm

Миме спим да,аз гледам да я слагам м/у 12.30 -13.30 че после става много късно,сега не се изморява толкова и си ляга в 11-12 часа вечерта.Ужас,ам аиначе кротува,сега сме на вълна д асииграе с 3в1 пакетчета подрежда ги в една кутия и има малко мира ден два докато и омръзне.Защо така не спи Тео ,дане се задават другите кътници,оффффффффф направо не ми се смисли като ни почнат пак,сега 3-4 месеца имам мир от тия зъби поне,и ще се почне на ново.
Насе мърда много като му слагаш памперса ли? за готвене ,нз аз снощо готвих свинско с картофи за днес че мъж ми си взема за работа ,днес само ще сваря едни картофки за картофена салатка и така,утре живот и здрав еси отиваме за Коледа при наще и така само преди това ще ходиме за подаръци че не съм взела на кръщелниците в това лошо време немога да мръдна.

Admin

Писане  stella80gr on Сря Дек 22, 2010 8:54 pm

ние ходихме днес да купим на малката подарък за коледа.взехме й активна гимнастика.просто за тази възраст няма какво друго.
Мимка ами аз ходя с моя и той пази малката в колата.ама тя си стои в столчето и кротува
Насе радвам се че всичко е наред с малкия.ще ни пази мадамите.мъж е той вече
Хриси на Кари колко зъбки има още да й излизат?
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  ???? on Сря Дек 22, 2010 9:26 pm

Здравейте ,момичета! Мерси за хубавите думи! Хрис, подаръка е интерактивно бебе, та и 100 бебета да има , пак това иска за подарък! Бебешка му работа!

Боре, честито,почерпвам се с удоволствие!

????
Гост

Писане  Hrisi_Kari on Сря Дек 22, 2010 10:39 pm

Момичета някой ще ми отговори ли тук http://beboci.bulgarianforum.net/post?t=931&mode=reply

Admin

Писане  stella80gr on Чет Дек 23, 2010 1:59 am

ехоооооо
някой знае ли какво става със скайп
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Мимка on Чет Дек 23, 2010 3:27 am

Стели и аз нямам скайп и Хриси също,дори ти писах в фейсбук в чата
Мимка
Admin
Admin

Писане  Hrisi_Kari on Чет Дек 23, 2010 5:53 am

Момичета,побърках се немога да вляза в сайта ,изписва ми някаква греша и да се регистрирам на ново.Ужас откачих и на всичкото отгоре и скайп нямам да,чудо десето.
Сега с 30 зора успях само да вляза,дано утре се оправи форума,незнам дали вие можее спокойно да влизате.Аз чак успях чрез Мозила да вляза.Деска може би и заради това неможе да пише ,сигурно трябва даси смени програмата с която отваря странниците.
Айде Лека и спокойна нощ за всички ви!!!!

Admin

Писане  bebe_bebe on Чет Дек 23, 2010 2:52 pm

добро утро хайде на кафе мацки спинкате ли още
Охх този моя Наско само мрънка търка очите а не може да заспи и ревееее ужас едвам го приспах
Мацки още ли нямате скайп от вчера следобед никой няма поне в нашия град абсолютно никой няма одеве ми казаха че имало вече ама не ме вписва пак при вас как е ще се регистрирам в ICQ било също като скайп
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Hrisi_Kari on Чет Дек 23, 2010 3:50 pm

Добро утро!
Насе мерси за кафето,ние с Кари станахме преди малко че снощи нещо много мрънкаше и посред нощ я вземх при нас.
Иначе имам вече скайп,но влизам от другъде в сайта немога от старата програма,няма значение важното е че всичко е ок.
Другите как сте?Приготвяте ли се за празниците?
Притеснявам се за коремчетата ,Роси 78 не е писала ,явно немогат да се нарадвам с мъжлето си?Дано всички сте добре и да се разпишете скоро!

Admin

Писане  bebe_bebe on Чет Дек 23, 2010 3:58 pm

аз все още нямам скайп Хрис какво става с Кари защо е мрънкала добре ли е ? оохх нашето празнуване в събота ще мине в обикаляне до село до майкине му на моя да ги почерпя и после в къщи разбрах се с моя поне в този ден да почива апък като иска толкова да работи да отива в неделя
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Мимка on Чет Дек 23, 2010 5:57 pm

Здравейтееее...
Насе, за кафенцето,до сега пих с една приятелка.
И аз нямам и имам скайп.Постоянно чезне.Явно проблема е сериозен.В сайта влизам без проблем но винаги ми отваря първа страничка.Незнам защо. Това е от вчера.
Насе нямам си идея за тази регистрация.Ако се пробваш моля те сподели.
Ние по празниците ще си бъдем вкъщи.Довечера ще пазарим ако Мишо вземе парички,ако не ще караме с това което имам.Тази година се очертава да е по скормно.
Хриска и ТЕО е трайно настанен при нас и се чудя какво да го правя вече.Мнооооооооого ни е тясно.
Мимка
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Чет Дек 23, 2010 6:09 pm

ооо Мим и аз съм така с форума влизам без проблем но винаги на първа страница да и при мен е от вчера нещо става и не ми харесва
Мим и ние ще я караме по скромната ама какво да се прави на едно се струпват рожденни дни и моя и на племенницата после на мъжо и коледа, нова година след това именни дни и моя на мъжо деца играчки чудесии и накрая обявяваме Фалит след това идва на каката рожденния ден абе едно след друго се редим всички как сме се събрали страшна работа
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото