beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 27 от 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 09, 2010 9:27 pm

дааа ясноо ами няма да ги пия докато кърмя аз мисля че ми дойде понеже имам по малко кърма а и нали наско вечер не яде тазатова ми е дошло не питах доки
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 09, 2010 9:35 pm

Насе ако даваш добавка с АМвъзможно е от това да ти е дошло.как така ти е малко кърмата?нали изцеждаш и така даваш;така беше писала.а и ако има големи интервали между храненето,също може.казваш че Наско не яде през ноща
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 09, 2010 9:40 pm

стели аз изцеждам но не достатъчно дохранвам си го ,а и той като заспи в 8 и става сутринта в 6,7
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 09, 2010 9:56 pm

ииииииии много спи тоя Наско бе.браво.моята към 11.30 като заспи след хранене и се буди към 3ч да яде и после към 7 сутринта пак.
Насе значи затова ти е дошло.едно че дохранваш и второ че имаш такива дълги паузи без кърмене.
но противозачатъчни не взимай.предпазвайте се с презерватив
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 09, 2010 11:00 pm

Оле Деска и мОйта е същата все по столовете е чепната ,направо не ми се говори.
ллел Хора и аз не съм ходила на преглед ,при гинеколог от как съм родила,ужас толкова съм немърлива.трябва и все ен остава време,ужас ,много съм зле.....Дано господ е с мен.
Насе това с цикъла ще се нормализира наистина ,още повече че сега ти идва след като си родила и нормално а е по обилно.Тези противозачатачно е с цел нормализиране,но наистина не е хубаво докато кърмиш да се вземат.
Ох при нас заваля,но излезнахме за 1 час вънка да се разходим с количката.Иначе е толкова топличко.сега сложих една супа да направя на Карито че все едно и също от вчера няма д аи хареса ,а имам още манджа.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Ное 09, 2010 11:21 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 347885 и от мен.Аз днеска цял ден по улиците с майка и чак сега се прибирам.Духа вятър ама е задушно днес.Седнах да ви видя че след малко ще имам гости.Бебчо снощи ме ритка лекичко,но като си сложа ръката и спира като я махна и пак почва,ама съвсем лекичко едва се усеща  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 281525
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 09, 2010 11:42 pm

Боре,честито ритниче,бравос,то ще почне все по силно и силно със всеки пътттт!
Хубава разходка сте направили,супер
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Сря Ное 10, 2010 12:26 am

Браво на Наско голям поспаланко бил , а Дани се събужда през три в много редки случай четири часа и не иска да спи в кошарите спи при мен на спалнята заел е мястото на баща си. Днес така се удари милото така изпищя чак въздуха му спря сложих го в шезлонга и отпред има играчки ама и аз съм една не съобразих че са тежки и той като ги замята и са го ударили по лицето така го заболя милото 5 мин не мога да го успокоя едно време бяха гумени повечето бебешки играчки сега никъде не мога да намеря гумени навсякъде са едни пласмасови тежки вчера ходих до магазина на Fisher Price там не можаха да ми покажат една гумена играчка. Ние все още имаме колики и на всяко хранене слагаме по- 4 капки колиеф с тях се чувства по добре пробвах го с сап и еспумизан от тях ми се запича и няма никакво подобрение целувки и поздрави на всички мами и всички дечица  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 849732
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Ное 10, 2010 1:07 am

Мерси Хриси  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 10, 2010 1:10 am

Rosi,от тези гумените играчки има в детските обикновенни магазини,ням анужда да са от по скъпите.Аз дори съм купувала и от магазините за 1един лев патета зайчета,мики маус,от порядък на на 5 лв са някъде.По добре после като го почнат и зъбките вършат страхотна работа а и в банята в коритото е идеално за пускане като почне да седи и като се къпете.
Миличкия ,сигурно за първи път се удря,но така е ,дано няма повече такива инциденти
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 10, 2010 1:23 pm

добро утро
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 198675571718891008791289366419tM7QT5H8LKwQmwBvbfwn
току що се прибрах от районното Успях да мина да си подам документите за лична карта но сега ми е толко зле че от 3 часа съм там няма управия в тази наша страна.
РОСИ и аз от левчетата съм взимала гумени играчки.
БОРЕ честито ти ритниче.
ДЕСИ хубаво че РОСИ израстна захласването.
ХРИСИ как е КАРИ?
И пЛАМЧО ПАДНА ОТ ДИВАНА И В РЪБА НА МАСАТА СИ ЦЕПНА УСТНАТА И СЕГА Е ПОДУТО.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Сря Ное 10, 2010 2:09 pm

добро утро и от мен
Жужи,мерси за кафенцето,аз използвам докато още спят децата.
Добре че си свършила работа в районното.Чакам си пратката още.Миличкия Пламчо-плака ли много ?
Хриси,как сте?
Боре,честито ритниче,приятно е усещането и ще се зачестява и засилва
Роси съвсем обикновени гумени играчки вземай
Цеци снощи беше изморен много ,но много доволен от екскурзията,а днес има да учи повечко,така че ви оставям за да се ослушам.
Лек и усмихнат ден !
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 10, 2010 2:27 pm

Добро утро!
Жу мерси за кафето,лелеле горкичката поне успя ли да си я вземеш,за жалост е така в нашата страна.Миличкия Пламчо,сигурно много плака,ама са така диванета бе,все искат да са покатерени някъде .
Кари е добре ,снощи много зорно заспа чак в 11.30 ч.и днес станахме в 7 ч .незнам защо така.
Другите къде сте,какво правите излизате ли на разходка,при нас е ужасно ветровито пак,но иначе пече слънце!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Ное 10, 2010 2:33 pm

добро утро мерси за кафенцето
охх мили пламчо как ли е плакъл ама какво да ги правиш деца са без това не може то ние като сме родители та аз постоянно се бласкам и удрям а те няма начин
ние сме си добре както винаги само за ядене мислим снощи си запса в 9 и днес стана в 7 и аз се наспах
понеже снощи изведнаж като почна да ми се гади и на стомаха ми беше много гадно ужас и глава ме боля ужас ужас едвам гледах тази сутрин съм по добре
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 10, 2010 3:01 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 347885 Добър ден и от мен  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 347885
Жу,  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 245364 за кафенцето.Хайде дано днес се оправите,че олелията в районното е на 6.
Как е Пламчо днес?Радост как е?Оздравя ли?
Бориииииии  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 616385 на бебчето.Честито ти първо ритниче.Все повече и повече ще усещаш от тук нататък.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370
Деси,приятно ви учене.Дано е доволен Цецко.Купил ли си е нещичко?Донесе ли печатчета?Дари никога не си забравя картата.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 62694
Насе и аз имах два такива дни,но и с разстройство.Дано не си лепнала някой вирус.Браво на Наско.Бебе МЕЧТА си имаш.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370
Роси къде си миличка?Как е Ивка?
Хрис тук пече ли пече.Тео си играе.Бърше една голяма купа с мокри кърпички  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 571838
Ние не излизаме,но днес се налага да ходим при доки,че взе да кашля.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 77465 И аз също  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 76919 От вчера нещо много ме надува да кашлям.Той пък се гушка в мен и ...  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 331740
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Ное 10, 2010 3:21 pm

оо отивайте навреме Мим ,че моята сестра така беше с много лоша кашлица до миналия ден и болна а и други познати имах този е другия грип с кашлицата сега с това време е много лошо с този дъжд и се вятър само такива грипове и вируси ще има
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Ное 10, 2010 6:27 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 347885 Мерси момичета  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370 усещането е много хубаво и преди малко риташе и пак съвсем лекичко.Жу мерси за кафенцето.Браво че си успяла да си свършиш работата.Горкия Пламчо много са палави сегашните деца само гледат да се покатерят някъде и да правят белички.Радост как е?
Деси приятно учене.
Мимка дано се оправяш бързо.
Роси ти как си а Ивка?
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370 на всички аз отивам да правя сандвичи на брат ми че ще отива на работа.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Ное 10, 2010 7:00 pm

пфууу пак се изморих докато изчистя подредя сега и пералня пуснах ииии  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 76919  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 76919
как сте при нас тука горния край на града е топло ама духа гаден вятър и пак няма да излизаме Хрис при вас в долния край как е  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 23690  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 23690
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 10, 2010 7:18 pm

Ехо  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 624477 Сколосах да седна.Карина заспа и си направих кафе.Излизахме да си платя кабелната ,но вятърът щеше да ни издуха,но пък иначе беше толкова топличко децата само по блузки играха.Насе,духа и то доста силно,дори избутва количките този пусти вятър,слагаме спирачките като спрем някъде.Ходих да си проверя картата за детските дали е готова ,но не е,можели да с атолкова злеоще преди месец съм подала декларациата а тези от социалните вчера са я занесли в Банката.Пууууууууу,ужассссссссс.направо луда работа.
Мими,ходихте ли на доки,какво каза?
Деска,браво ,че Цеци е останал доволен,хубаво на екскурзиийка,децата се зареждат с енергия.
Боре,ще те рита все по често и често бебо от тук на такък,дори понякога ритниците ще са болезнени,ще искаш спокойствие ,но сега в началотоо ти е много приятно,защото е много нежно и мило.
Росито се загуби,къде сте?как е коремчето ти?Разписавай се.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Ное 10, 2010 7:27 pm

оо аз съм забравила да ви се похваля още на 30 отидох да проверч и всичките ми пари бяха преведени 385 лева  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 827222  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 626264  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 626264  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 626264  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 626264 иииии вече няма и помен от тях хахахахахахахах офф аз чакам моя да ме вземе да идем до центъра че вчера нали нер можах ама май и днеска няма да е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 10, 2010 7:53 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 624477 ние се завърнахме!
Хриска,гърдичките са му чисти но има секрет от нослето и затова кашля.И при мен е така.Лелееее съжалих,че влязох сама.Едва го прегледа жената.Умрях си от срам.Такъв рев и ритници имаше,че чак взе да трепери.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 651982 Като се прибрахме го изкъпах и вече спи.Тук времето е много приятно.28 градуса беше в 11ч.Сега излезе вятър,но пак е топличко.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 10, 2010 7:57 pm

Браво Насе,аз ще чкам първия превод на 30 число май.
Ами много е неприятно времето,духа силно,ако има някой да ви забере с кол апо добре,иначе мятай дъждобрана на количката че големи прахоляци ,голямо нещо е навън
Мимка,браво ,нека е добре,то секрета ще мине.Мале и ние неискаме лекарките бе,всеки път все по сложно става за преглед,направо не е заговорене.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Ное 10, 2010 8:02 pm

здравейтеее ние заспахме бяхме на разходка сутринта
нас не са ни викали за доки вчера и звънях каза чак януари като направи 2
много сте писали немога да ви изчета нямам време а имам и работа а си седя
да ви се похваля още съм 65кг  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 624820 дано не кача много
изчезвам че трябва да слагам масата на мъжа ми да яде
после пак  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 764370
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Сря Ное 10, 2010 8:09 pm

и аз седнах да ви видя
Хрис,кофти с картата,защо са се забавили толкова....
браво Насе за паричките,ама бързо свършват
Лелее Мимка,защо така буйства,не иска при лекарката ли...добре че спи вече
Роска,здравей,не се ограничавай после ще смъкнеш бързо виждаш как е


descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Ное 10, 2010 8:15 pm

Деска най-хубавото е че не се ограничавам хапвам с какво то ми се яде  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 281525
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 27 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 27 от 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите