beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 15 от 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 26, 2010 6:47 pm

НИЕ се разходихме изпратихме Радост трябваше да и купя атлас че госпожата само мрънкала че няма и аз все отлагах че е 6лв да му се невиди и атласа който според мен трябва да е безплатен и да им го дават в у-ще ама нямаше в книжарницата.лошото е че всеки клас трябва нова атлас не е като едно време с един всичките класове ама всичко са направили за пари.
ДЕСИ много хубави снимки на рожденния ден Роси много ама много е пораснала.
а относно Радост КАТО че ли очилата изместиха психическите и проблеми и даже ми вика добре съм не искам никакви хапчета да пия.
МИМИ как е Дари боли ли го корема още?А защо ТЕО неиска навън?
ХРИСИ бяхме събота и неделя в едно село близко до Пампорово ВЕсело си изкарахме и аз малко да отдъхна.
РОСИ как сте с бебо Ивка слуша ли.
ДИМЕ приятно изкарване довечера.
СТЕЛИ кога ще си тръгвате.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 26, 2010 6:49 pm

roska88 написа:здравеите и ние заспахме туку що
добре сме Хриси гледам да не се преуморявам Ива слуша сутринта с едно детенце играха а ние с маикаму пихме кафе
Миме и ние сме с сополи Хриси е права при тава време няма начин ще им минат
Дими мерси за почерпката да си жива и здрава много гадно че си на работа ама какво да правиш
мамчета иматели пари на мен още не са ми ги превели за септемврии а сме останали на червено то винаги така като не са ми спешни ги преведът и по рано ама трябват ли ми краи закъсняват ужасссссссссссс направо съм луднала незнам хванала ме е депресиятааа
Роси на мен още в началото ми ги преведоха но зависи кога ти внасят осигуровките нали знаеш в вторник или в четвъртак ги превеждат
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Окт 26, 2010 6:50 pm

знам Жу и чакам ли чакаммммммммммммммммм
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 26, 2010 7:05 pm

Роси,Жу ти е казала.И при мен така се получава.Ако имаш номер звънни в НОЙ.Аз така правя.Мн са любезни и обясняват.
Жу,като дойде Дари ще го питам за атласа от мин година и ще ви го дам.Тази година купихме нови.Дари е добре като изключим мързела.Вече е с 3 двойки по физическо.Отакзва да играе.
Тео неще навън понеже вкъщи има уреди за пипане.По му е интересно.
За Радост се радвам много.Нека е добре.
Роси,Тео мн пипа и чешмата.Може да е понастинал.Все е на мивката покатерен и пуска водата.Всяка вечер му мия тялото иначе не ляга.Не винаги обаче пускам печката.Също така си сваля дрехите/които може/ и чорапи най-вече.Ходи и шляпа бос а е хладно.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 305872
Хриска ти какво купи на Кари?
Дими,винаги ли си на работа?Лелееееее...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 7:14 pm

Роси,Жужи,вие поне имате надежда и чакате ,аз няма милички,и въобще всеки месец дори н си правя труда да разчитам на мойто майчинство.С нетърпение чакаме заплатата и авамса на мъж ми че да си напазарим защото го правим на всеки 2 седмици както се падне да им приведат паричките.най лошото е че доколкото чух фирмата е почти фалирала и ще се простя с майчинството ми а това са близо 3000 лв за 1 година ,така че поне вие имате надежда.Само се моля всички да сме живи и здрави а другото нали знаете" човек се разпростира според чергата,знае 2 и 200"
аз чакам Карито да стане и ще излизаме да си плащаме сметките.Моят мъж днес е до обед и ще се възползваме от това и хем че вън е топличко да се поразходим,макар че ще пръскаме парички.
Мимка,исках да и купя такава количка за пазаруване,която взехме на Теичка на рожденнич ден има я на снимки в бука,Карито дано си играе че тук в къщи наща се потроши .
Роси,хубаво е че се заиграват ,нека слуша ,това е страхотно.
Мами я ми кажете с какво си играят вашите деца.
Жу,дявол да ги вземе тия пусти учебници,как може да са толкова къпи,трябва да им ги отпускат безплатно или поне на половин цена,оххххххххххххх ужас така е в нашата държава.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 26, 2010 8:32 pm

ХРИСИ защо не предложи на шевовете ти ти да си плащаш то май само здравните се плащат втората година а ако фалира отивай на борсата пак някой лев ще вземе при мен така се получи с Радост и близо 6 месеца взимах от борсата
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Вто Окт 26, 2010 9:52 pm

Дими и тук честит празник !Мерси за почерпката и жива и здрава бъди,другото Господ си знае работата.
Жу,тругедия е с тези помагала все нещо искат учителите и все са скъпи.Радвам се за Радост май ще се успокои.
Роска,аз си ги взех паричките навреме този път на 15 -ти ми ги преведоха,дано има че когато най-правиш сметка и ти трябват,то тогава ги няма.... и си почивай ей
Хриска,хубави са тези колички,ние играем със строител много постоянно строи и разваля нещо и сега получи огледало-тоалетка с дамски нещица там - четки за ресане,сешоар,ролки,червила и лакове и сенки за очи но ги махнах,да ти кажа занимава се и е музикална тоалетката.Има и една кукла клатеща се седнала на стол и чете книга-много я харесва и само ме кара да я пускаме да и се радва и истински книжки с приказки обича много с цветни илюстрации,но ме ангажира да и чета ,а пък сутрин учим с баткото.Не се ядосвай за парите,живи и здрави да сме както казваш пари ще изкараш,само да поотрасне Карито,знам че сега най-трябват но 2 и 200 нали знаеш...
Мимка,Тео ме изумява,как така не иска отвън...не му ли се ходи до магазина аз като кажа на Роси отиваме за шок.яйце и зарязва всичко и тръгва.Кофти за сополите,бързо да ви минават за РД,стягате ли се наближава?
Боре,ти как си?

descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 11:32 pm

Desi,това е страхотно че Росито се заиграва,и аз искам,така ,независимо с какво дори вече незнам какви играчки да и купувам,но истигнах до извода че няма да и вземам скъпи защото не си играе.
За майчинството Жу,за жалост фирмата нямат внесени здравни осигуровки от октомври миналата година и по този начин немога и на борсата да ида доколкото знам.а неможе само аз да си внасям на ръка,защото трябва на всички работници да се внасят ,питала съм дали могат да направят компромис но ми отговорих че неможе.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Окт 26, 2010 11:44 pm

ДЕСИНКА  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 616385 МИЛА ЩО НАВРЕМЕ ТИ ГИ ПРЕВЕДОХА Е ХУБАВО ВЯРНО ЧЕ КАТО ТИ ТРЯБВАТ ТОГАВА ГИ НЯМААА  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 23690
ПОЧИВАМ СИ ДО КОЛКОТО МОГАА  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 764370 ЗА РОСИТООО
ХРИСИ МНОГО ГАДНО ТАКА С ФИРМАТА ДАНО МЪЖО ТИ ВЗИМА ДОБРИ ПАРИ ЧЕ УЖАСССС
КОЛИЧКАТА И НА МЕН МИ ХАРЕСВАА ВЗЕМИ И НА КАРИ МОЖЕ ДА ИГРАЕ С НЕЯ НИЕ ИМАМЕ ТАКАВА ЗА БЕБЕ И ИВА ИГРАЕ С НЕЯ ПО ЦЯЛ ДЕН ВОЗИ БЕБЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Окт 26, 2010 11:58 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885 момичета.Деска добре съм.Бяхме на разходка и сега се прибрахме.Мимка много гадни тия сополи и аз съм хремава малко.Що така Тео неще да излиза на вън?Дими честит имен ден  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 604421 много гадно че си на работа.Роси почивай си повече сега ни се е паднало
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 27, 2010 12:19 am

ХРИСИ много гадна история с тези неплатени осигуровки ох 240лв са си пак нещо.
БОРЕ как изкарахте в ГЪРЦИЯ?
Роси КАК СИ БЕБО РИТА ЛИ имаш ли някакво усещане за полът му?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 27, 2010 12:41 am

Бобе браво за разходката
Жу не още не рита ушещам нещо ми шава ама още не рита а за пола никакво усещане нямам знам че щом искам момче ще е момиче никога не става това което искам но има време ще видим
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Окт 27, 2010 1:23 am

Жу много готино беше.Ходих ме в лидал и джъмбо.Качих малко снимки в бука ама ми е слаб нета и като се прибера на село ще кача че там ми е по силен нета
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 27, 2010 1:40 am

Жу,права си,240лв
са си пак нещо,закаво имам естаж и сме работили с коремите ,но държавата ни е не справедлива
Роси ,ние искаме момиченце и такова се роди,така че може момченце да е ,не се знае,ако силно го искаш такова ще е ....
Боре ще видим снимките,чувала съм че е много красиво в Гърция
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Окт 27, 2010 12:47 pm

ДОБРО УТРО!
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 App_full_proxy.php?app=165758213450852&v=1&size=p&cksum=beb292f9a3785fc630b6ba2deb0e12b5&src=http%3A%2F%2Fimages.freeapphosting.com%2Fqd%2Fserveyoucffe_tuosqd%2Fimages%2Fappdata%2Fqd%2Fserveyoucffe_tuosqd%2Fgifts%2F55_large
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 27, 2010 1:19 pm

ДОБРО УТРОО МИМЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
СПИТЕ ЛИ ОЩЕ КАК СТЕ
НИЕ СПИМЕ НО АЗ СТАНАХ ДА ПИНА КАФЕТОО СИ С ВАС НАСПОКОИСТВИЕЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 27, 2010 1:47 pm

добро утро и от мен ние станахме и закусихме сега гледа детско и аз си пия кафенцето на спокойствие.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 27, 2010 1:54 pm

добро утро и от мен.
Ние сме станали още в 7 часа но се излежавахме до 8 белкем заспи но не.Сега седи на гърнето.
Жу вие какви детски им пускате ,Карито само се заглежда по бате Енчо ,но него го дават само в събота.Искам да я накарам да гледа ,но нестава номера бе....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 27, 2010 2:00 pm

доброоо Жу вие всяка сутрин ли закусва Ива понякога яде сутрин друг път неее
Хриси Ива гледа мечо пух мики маус том и джери свалям ги от замундаи и гледа
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Окт 27, 2010 2:08 pm

Добро утро здравейте как сте прочетох мъничко само че много сте изписали и ще ми отнеме много време по късно може да се върна охх ние 2 дена сме си в града вращаме се вечер късно в понеделник бяхме на консултация на Наско уж нищо му няма прегледа го от горе до долу нищо а вдига температура изписа ни витамин Ц на ампули и едни хомеопатични хапченца имунокинд май се казваха 3x1 му разтварям и сутрин и вечер Нурофен ЗА гадната температура му давам
иначе сме горе долу добре пораснал е цели 6 см вече 60 и сме надали 800 гр какво да ви казвам бебе Великан хаххахахаха  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 390363 не ни боцнаха заради температурата на 8.11 пак ще ходим ако сме добре същия ден ходихме и в стара загора пак с моя Наско го оставих на сестра ми а ние ходихме да взимаме спалните матраците и шкафовете за бааните та занесохме ги в апартамента вчера пък ходих да го чистя понеже беше леш от щорите и климатиците кадето са слагали окапаха ми и ръцете и кръста и всичко 4 часа съм чистила и има още ужас но това вече утре пак на обяд като се стопли и ходихме в парка на сърничките охх това е от мен за два дена
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 27, 2010 2:12 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 616385 на сладкия Наско колко е пораснал ще се нанасяте ли в тоя апартамент които си чистила че нещо не съм разбрала
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Окт 27, 2010 2:20 pm

Да Роси до края на седмицата вече трябва да сме там
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Сря Окт 27, 2010 2:47 pm

здравейте  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 624477
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 27, 2010 2:52 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885Насе.
Липсваше тези ,ех браво,значи скоро може да се виждаме тук в нашия град.Ще чакаме снимки като се нанесете,.Браво на Наско за мерките и теглилките,Но защо така вдига Т,не е хубаво.Наблюдавай го и ако продължава го води другъде.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Окт 27, 2010 3:14 pm

вчера ходихме в спешното ,че пак почна де се дере и нищо не го успокоява много е гадно изведнаж го прави и не винаги та заведохме го в спешното и беше доктор Ризов казват, че бил много добър и той го прегледа нищо не каза леко бил настинал и нищо не ни предписа каза да си пием това което ни е излписала нашата доки
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите