beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
roska88
bebe_bebe
descata
Мимка
МimchetoOo
Димитра
жужагад
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Сеп 18, 2010 7:51 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 624477 момичета!
Тео заспа без биба днес.Аз до сега си шетах из къщи.Помагах на Дари да облечем тетрадки и у-ци.
Хриси,хубаво правите виеееее.Вкъщи ядем лютеница от магазина.Нямаме условия за да я правим.
Роси вие бързо сте се наспали.Сега играе ли си Ивка?Ти как си?
Дими,много ти е криво сигурно,че неможеш да поспиш.Сашко буди ли те?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Сеп 19, 2010 5:05 pm

Здравейте мацкиии .
как сте ,
аз съм пак недоспала
снощи същата работа - дойдоха клиенти по никое време по нощите ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 76919 и понеже ние работим докато има хора ... ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 624835 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 721867
нищо де , в сряда и четвъртък сам почивка - тогава ще гледам да се наспя
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 168103199715550236051284887102iEOpAonfQJmx1dXrCkiG
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Сеп 19, 2010 6:16 pm

здравейте! Дими мерси закусчицата,но ще се въздържа ,аз и на обяд пропуснах.Късни клиенти имате ,много гадно,но си наваксай през почивните дни,Вие как сте на заплата на твърда ли сте или процент???Сашко какво прави?На градинка ходи ли?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Нед Сеп 19, 2010 7:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Сеп 19, 2010 7:42 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 624477 момичета!
Дими, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 245364 желая ти да се наспиш при първа възможност.
Тео спи и реших да ви видя.Дари замина с приятели на Милка празника.Чакам го да разказва.
Хрис ти защо пропускаш обедното хранене?Да не си на диета?

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Сеп 19, 2010 7:46 pm

Мимка написа: :
Хрис ти защо пропускаш обедното хранене?Да не си на диета?

Mалко Мими
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Сеп 19, 2010 9:36 pm

какво сваляш бе Криси ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 849100
ние сме на надница иначе , саши ходи на детска , днес беснее из наc
Мимка , вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Сеп 19, 2010 9:36 pm

Димитра написа:какво сваляш бе Xриси ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 849100
ние сме на надница иначе , саши ходи на детска , днес беснее из наc
Мимка , вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Сеп 20, 2010 2:23 am

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 347885 Къде сте днес мацки?
Дими ние сме добре.Преди малко се качихме.Бяхме долу пред блока.Днес голяма жега беше.
Сега Тео хапва.После малко игра и ще ляга,че като махнах биберона и на обяд спи по по-малко време.
Хрис ти какво ще сваляш наистина?
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 849100
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Сеп 20, 2010 2:41 am

здравейте мацки!
ние се прибирахме в града ,ама имахме толкова багаж че направо не ми се приказваше,минахме да си напазарим и ето ме тук.Утре само ми остава да си постеля килимите и изчистя и почти съм готова с есенното ми почистване...
а имам аз едни 2 кг дето ми играят в последно време,ама ще си ги сваля...
карито сега я мъча да заспива сама на дивана цокайки си шишето с млякото ,но безуспешно.....
Вие как сте?Мими къде ходите цял ден на Разходчица ли?С Жу чувала ли си се,няма я няколко дни вече?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Сеп 20, 2010 3:54 am

Здравей,Хриска!
Ние сме добре.Тео мъчи да се храни вече сам.Вчера си хвърли биберона и вече два дни спи без.Дари си е същия.Мн джавка.Днес е дал 1.50лв за мин вода 0.500мл.Мн се ядосах да ти кажа.Въобще не се замисля колко пари харчи на ден.
Жу я видях преди три дни.Нямат нет затова не пише.Тази вечер съседите казаха,че уж от утре вече вс ще е ок.Дано наистина е така.
Карито с мляко ли заспива?Тео само вода се налива.Неиска мляко да пие.Само с лъжичка го яде.
Момичета имате специални поздрави от Анджоани.Добре са.Ще пише при първа възможност.
Стели днес не се е отчела.
Аз ви пожелавам спокойна нощ!!!
Дими,лека работа на теб мила.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Сеп 20, 2010 12:43 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Kafe
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Сеп 20, 2010 2:13 pm

как сте маминки?
При нас времето е мрачно от сутринта,даже сега се чух с мъж ми и каза че при тях вали.Кари си играе и се чудя дали да излизаме д аиграе на вън или направо за хранаТа да идем на обяд.и без това съм почнала да сипочиствам и подреждам от сутринта ,направо тока ми се взе ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 299763 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 536293 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 262941 Сядам да ви наглеждам ,но никой няма още сутринта.
Мим мерси за кафенцето ,ще си пийна....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Сеп 20, 2010 3:27 pm

м и при нас е такова мрачно даже сутринта моя каза че валяло сега не вали и уж се мъчи да пекне не е студено кам обяд може и да поседим на двора но ще видим
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Сеп 20, 2010 3:57 pm

здравейте и от мен ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 624477
Мимка мерси за кафенцето
и при нас е хладно , но пече в момента слънце , иначе през ноще валя де ...
Хриси в тоя студ не е за излизане май ... ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 316149
оффф аз се захванах да подреждам на мъжа ми чорапите ... ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 331740 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 476627
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Сеп 20, 2010 4:19 pm

оффф ние сега ядохме и поварнахме а уж не яде много страшна работа сме сега уж ще спим ама да видим
Дими като каза чорапи на мъжа ти аз пък на моя трябва да му изгладя дрехите ,а нещо ме е подгонил мързела
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Сеп 20, 2010 4:45 pm

хаха , и мен
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Сеп 20, 2010 5:48 pm

здравейте!
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 347885 ние напук на времето излезнахма,взехме кухнята и хапнахаме,сега се мъчи да заспива,та да видим....врънкаме да лягам до нея ама аз неискам,искам да я науча сама да заспива.....
Ох,така е мамита всеки си има задачки,аз сега пуснах и другата пералня с спалното бельо и после ще я простирам.да са ни живи и здрави пералните че иначе сме загубени....
Роси как сте,как сиакархте снощи с гостите???
Дими ти беше ли на работа?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пон Сеп 20, 2010 6:18 pm

И НИЕ СЕГА СЕ УСПИВАМЕ
МОЖЕ ДА ПИЕМЕ ЗАЕДНО КАФЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Сеп 20, 2010 7:58 pm

охх и ние спим но докога ли одеве бше заспал и реших да гладя успях само на наско дрехите да изгладя а на мъжа ми останаха понеже като се размранка рев и чудо та ядохме по рано ама какво да правя като реве и нищо не го успокоява наяде се пак мрънка мрънка и сигурно се измори и заспа та сега отивам да простирам и после пак да гладя ако не сме станали до тогава хиххх
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Сеп 20, 2010 9:24 pm

Хрис , да на работа бях и тази вечер пак сам
охххх ,
наистина да са живи и здрави пералните , ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 299763
аз се бъзикам , че тя ми е най - добрата приятелка
на нас пак ни спираха водата , ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 958129
сега уж има , но е с много слабо налягане
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Сеп 20, 2010 9:29 pm

Eхо ,Дими тук ли сте?
При нас времето много се развали,щяхме да излизаме а духа един студен вятър,незнам дали после ще успеем поне мъничко да се разходим.
Ох така е пералните са ни "Първи дружки" ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 592679 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 592679 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 592679 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 592679
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Сеп 20, 2010 9:34 pm

тук сам Xриси - пия си следобедното кафенце и чакам да си дойде малкия от детска
ето да те черпя и теб
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 79964367712531783241284989664w9Ro7dlM7HpbIYFi5EJV
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Сеп 20, 2010 9:44 pm

Aaaaaaaa Мерсиаз го пийнах преди малко и Карито изкука вече,чуди се каква беля да направи
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Сеп 21, 2010 1:07 am

Ехооооооооо как сте,защо така днес никой няма,къде сте момичета.при нас цял следобед вали и подивахме в къщи!!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 76919
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Сеп 21, 2010 1:20 am

тук съмммм
нещо ми е лошоо глава ме боли и готвя а ива играе с баба си и дядо си
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 6 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите