beboci

Нашите коремчета растат 2

Страница 4 от 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 on Пон Май 31, 2010 5:19 pm

Здравейте мамчета радвам се че сте добре аз ставам чак сега малката снощи вдигна температура 38.2 и я водих в спешното направила ангина цяла вечер не съм спала беше ми много притеснено сега сме на антибиотик дай боже да и мине по бързо,Насе завиждам ти за хубавата разходка Нери много съжалявам че не се чувстваш добре Стели и ти ли ще си като мен в последните месеци самичка май Мимчето откакто ни напусна голяма пустош настана тук
rosi78
наш човек
наш човек

Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Писане  stella80gr on Пон Май 31, 2010 5:45 pm

Роси сега е гаден период и лесно се настива.много деце има болни.дано се оправи бързичко малката.ти иначе как прекарваш времето,когато децата са на училище?разхождаш ли се?
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Писане  rosi78 on Пон Май 31, 2010 5:53 pm

Стели аз последните три дни освен до пазарчето което е на 500 м.от вкъщи не съм мърдала никъде но съм си обещала вечер по хладно да излизам с децата трябва да се движим а в тия жеги освен среднощни разходки друго не ни остава мърдам до сестра ми ама то с колата гледам да съм все на климатик че все ми прилошава кръвното ми е ниско и ми става зле в тая жега така ще е още малко и после ще сме като финикийци дай боже всички да родим леко и да си ни живи и здрави децата и бебоците
rosi78
наш човек
наш човек

Писане  stella80gr on Пон Май 31, 2010 6:07 pm

така е Роси.в тази жега неможеш никъде да мръднеш.дори и вечер е жега,но поне няма слънце и става.трябва да се движим.не е добре да се заседяваме.освен вкъщи да шарим по коридорите. друг начин не виждам.при нас от сутринта е 30гр на сянка.
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  ???? on Пон Май 31, 2010 6:34 pm

Здравейте мамчета Насе браво на вас-хубаво е да се разхождате Ох Роси и мен ме мъчи много тая жега, ама какво да се прави, пък и на работа ходя и вече ми тежи. Още малко остана-на 17 ще ми дават майчинството И почивните дни малко се поуморих вкъщи - нали знаете домакинската работа край няма И бебка снощи ме умори-такова мятане правеше в корема ми, че направо ще ме изкорми това шаваркалце Стели аз малко със закъснение да ти честитя розовата новинка Много госпожици ще си имаме тази година Нери какво става с теб? Ще ходиш ли в болница? Как е положението при теб?

????
Гост

Писане  stella80gr on Пон Май 31, 2010 8:35 pm

Ване мерси мила .ти как си иначе?я ми кажи за първия болничен каква е процедурата?
ох много е топло.направо е за моренце
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Neri_84 on Вто Юни 01, 2010 1:05 am

Здравейте мамчета! Аз се чувствам добре напоследък, ако не бяха и тези жеги. Много ми е горещо и на мен, въпреки че на слънце не излизам през деня. Кръвното ми е нормално сега. Краката ми пак са оттекли, но няма как, така ще е явно. Пия по малки дози от хапчетата, но и те така май не помагат много много. Забелязвам, че като се изморя тогава повече оттичат. Ям всичко безсолно, въпреки, че не мога да намеря никакъв вкус в нищо така. Но постепенно почнах да свиквам.Обаче не забелязвам ефекта от това честно казано. Но може би, ако ям солено още по вече ще оттичат, знам ли?
На 11.06 съм на консултация, да видим до тогава в какво състояние ще съм и какво ще каже доктора.
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Писане  rosi78 on Вто Юни 01, 2010 1:30 am

Здравейте момичета Ваня радвам се че си сред нас липсваше ни а и така по оживено е друго за сега само аз и Насето ли сме мъжките майки или има и още пишете и ако може качете малко снимки да ви видя коремчетата излизам да си прибирам прането че такава буря се зададе ужас изпопадаха ми дрехите от простира ама поне е хладно и се живее така
rosi78
наш човек
наш човек

Писане  Hrisi_Kari on Вто Юни 01, 2010 1:00 pm

ДОБРО УТРО,ХАЙДЕ ПО КАФЕ

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  ???? on Вто Юни 01, 2010 1:08 pm

Добро утро мамчета Хриси мерси за кафенцето, ще си пийнем. Стели ами първия болничен се дава от АГ-то ти, а след това вече-от личния лекър /поне така ми казаха, пък ще видим и аз какво ще направя/ Още малко ми остана и ще си почивам в къщи. Е то вярно, че и вкъщи работата си е доста, но като не ходя на работа ще е по-добре Нери радвам се, че си добре Днес при нас е по-хладничко и се живее , а при вас как е? Хайде лек ден милички

????
Гост

Писане  жужагад on Вто Юни 01, 2010 2:17 pm

ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИЧКИ ХАЙДЕ ОТ МЕН ЗАКУСКАТА

НАДЯВАМ СЕ ДА СТЕ ДОБРЕ
НЕРИ ако трябва влизай в болница и оттам ще си все в болнични и ще ти е много по спокойно.
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Писане  stella80gr on Вто Юни 01, 2010 4:09 pm

Хриси,Жу страхотни сте!!!кафенцето и закусчицата са много апетитни,а и днес имате повод за почерпка.Да са ви живи и здрави малките ангелчета и много много да ви радват!!!
днес при нас е хладничко и се живее,че както ни бяха подкарали тези жеги не се издържаше.
Ванче още малко остана и излизаш в майчинство.
Нери дано да се чувстваш вече добре.а за отоците трябва много почивка и при всеки удобен случай си вдигай краката на високо.дори и през ноща си слагай нещо под краката,възглавница например,за да може краката да са по високо от тялото ти.
Роси днес не се е разписвала още.дали е оздравяла малката
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  rosi78 on Вто Юни 01, 2010 11:29 pm

Здравейте милички честит празник на всички малчугани да са ни живи и здрави и много щасливи ! Мойта щерка вече е по добре трябваше да си почива обаче е дебела глава имала състезание и неможела да отсъства от училище и тренировки а е все още на антибиотик
rosi78
наш човек
наш човек

Писане  rosi78 on Сря Юни 02, 2010 12:40 pm

Добро утро мамчета днес май аз съм най ранобудната моите деца не ме оставиха да си поспя до обяд сутринта преди да излязат за училище се изпокараха не е лесно да си родител на пуберитети много по лесно ми беше докато бяха малки сега всеки гледа да си наложи и да прояви характер опитвам се да владея положението но нещо май не се получава в последно време. Днес съм много щаслива снощи имаше буря валя дъж сега превалява слабо много е хубаво и прохладно все едно е есен много съм щаслива ще има разходка
rosi78
наш човек
наш човек

Писане  stella80gr on Сря Юни 02, 2010 5:54 pm

Роси всяка възраст си иска нейното си.а те и като са на една възраст е по трудно.но като се появи бебо ще се успокоят и ще се занимават с него.
другите мами ги няма.аз вчера пак си направих малка разходка.излизам към 7 вечерта че иначе не се издържа в тая жега.така ще е от тук нататък.
мамчета вече си стигнах кг от преди бременността и отсега нататък започвам с качването.както ми се е отворил апетита от една седмица.леле мале.
пожелавам ви лек и прохладен ден
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Neri_84 on Сря Юни 02, 2010 8:37 pm

Здравейте мамчета! Как сте?
Роси малката се чувства добре значи, щом иска да ходи на училище. Не се ядосвай на децата, те така ще са в този период. Ох, Стели направо ти завиждам (в добрия смисъл). Аз още от началото бях почнала да наддавам. И сега съм 9-10 кг отгоре вече. Но не му мисля много много. Сега вече и нямам толкова апетит, незнам защо. Тази сутрин се ядосах много на моя мъж, и на работа като дойдох още повече се ядосах тука с проблемите. И после ми стана много зле, повръщах, падна ми кръвното и към обяд едвам се съвзех. Ще гледам да не се ядосвам много много, че не е за добро така. Да ви се похваля малко Днес на обяд излязох и си купих един потник и една туника. Удобни ми са за носене и в работата. Хайде чао за сега.
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Писане  bebe_bebe on Чет Юни 03, 2010 1:19 pm

добро утро от мен хайде на кафее охх мен ме нямаше няколко дена ама нещо ми стана с компа и можех само в скайп да влизам в интернет никаква страница не искаше да ми отваря луда работа вчера цяла сутрин сам се мачила да го оправя и не стана а тази сутрин викам чакай да пробвам и да видя майка в скайп ли е и хоп трагна ужас какво да ви казвам
аа разходката беше с майка ми и мъжа и не с моя моя му е истекал паспорта ама и да не беше той е на работа и нямаше да дойде ахах
роси аз сам мъжка мама ама корема ми хич не расте вече порасна до едно положение и това е ще пусна снимки имам пресни прсни от снощи моя ми вика много ми е интересно коремати не се разпава не расте а бебо от ватре расте дали не се мачи хах викам ми незнам и аз вече хаха
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Брой мнения : 1903

Писане  rosi78 on Чет Юни 03, 2010 3:12 pm

Здравейте мамчета аз вчера цял ден съм обикаляла по улиците излязах на обяд в 12 h и се върнах 18 h краката ми пушиха голяма ходене му дръпнах възползвам се от прохладното време купих на бебко много хубаво одеалце с качулка и на мен си взех две ветрила много съм щаслива за ветрилата откога търся хубави и все немога да си намера Нери не се ядосвай сега трябва да сме спокойни не му обръщай внимание на мъжа ти мен моя миналата седмица ме ядоса и го предупредих ако ще ме дразни да не ми звъни и той явно му стана съвесно и ми се извинява и ми каза повече няма да те изнервям те понякога се самозабравят мъжка им работа ама и ние сме големи капризи сега никой неможе да ни угоди Насе много се радвам че си била на разходка а за коремчето то си знае работата Стели нещо липсва не се е разписала хайде аз ще изчезвам че днес пак съм по улиците желая ви хубав и прохладен ден зареден само с положителни емоций и си погалете коремчетата от мен и бебко
rosi78
наш човек
наш човек

Писане  stella80gr on Чет Юни 03, 2010 3:42 pm

Здравейте и от мен
Насе изненада ни тази сутрин със закуската.не се тревожи за коремчето.аз още нямам.все едно съм понапълняла малко.така ми изглежда корема.а миналата седмеца беборанка си беше нормална за седмиците и всичко беше наред.и аз като теб си виках къде расте това бебе.но има място.явно корема не играе роля.то вътре си има пространство.
Роси добре си се поразходила.и при нас вчера беше хладно,но аз бях с едно главоболие и излезнах само за малко.днес пак ме боли главата.май съм настинала.

Нери честити нови дрешки.да си ги носиш със здраве.хайде да си пуснем снимчици на коремчетата.Роси,Насе,Нери давайте
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  bebe_bebe on Чет Юни 03, 2010 4:14 pm

малеее на мен ми остават още 2 месеца и малко ужас кога мина това време направо е невероятно още не мога да повярвам че ще ставам мама хах
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  stella80gr on Чет Юни 03, 2010 4:23 pm

Насе времето направо лети.много бързо минава.последните месеци сигурно ще се точат по бавно,защото ще сме в очакване
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  bebe_bebe on Чет Юни 03, 2010 4:33 pm

оооо напротив стели парвите месеци минават много бавно после след 5 месец някаде поне при мен е така минават много барзо
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  rosi78 on Пет Юни 04, 2010 1:08 pm

Добро утро поспаланки ставайте на по кафенце
rosi78
наш човек
наш човек

Писане  bebe_bebe on Пет Юни 04, 2010 1:11 pm

ее роси изпревари ме днеска браво мерси за кафенцето такмо сядам с него изпратих мажо и сега при вас
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  stella80gr on Пет Юни 04, 2010 1:12 pm

Добро утро и от мен.
Роси ще си пием кафенцето заедно

днес се събудих в 6 и не ме хвана повече сън.реших да стана и да се порадвам малко на свежото утро навън,защото после става гадна жега.
Роси ти как си?рита ли бебо?
аз усешщам бебка слабичко,но пък редовно през деня.особено вечер
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  Sponsored content

Sponsored content