beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 23 от 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Пон Авг 30, 2010 1:26 pm

ХАЙДЕ СТАВАЙТЕ ДА ПИЕМ КАФЕ
Нашите коремчета растат 2 - Page 23 165027904212820310731283145509utC40UKu0agScOGkwmcT
МЕЛ браво че сте започнали ремонта.
РОСИ хубаво е че сте по гости малко и ти да се разсееш.
СТЕЛИ как си ти по свикна ли тук?
а НЕРИ защо не пише?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пон Авг 30, 2010 7:38 pm

АААААААААА ТУК ИМА НЯКАКВО ЗАТИШИЕ,МАЙ,МАЙ ЩЕ ЧАКАМЕ НОВИНИ.....
РОСИ ,СТЕЛИ,НЕРИ КЪДЕ СТЕ
?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Авг 31, 2010 1:31 am

Привет!
Жу хубаво кафенце си сервирала сутринта
Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
само,че днес аз цял ден лежах.беше ми гадно на стомаха и ми беше едно отпаднало такова.
Роси сигурно е по разходчици с мъжа си.сега се захлади и е идеално време за това.а и така ще е и другата седмица.приятно хладно.
Жу посвикнах тук.но ми липсва милото.след 20 дена ще си идва.иначе по цял ден мързелувам и гледам тв.времето лети бързо.
Хриси дано това затишие ни донесе хубави новини.чакаме с нетърпение.
Мел и тя не се е разписвала.но те пък правят ремонт.така че не й остава време сигурно.
хайде лека вечар на всички
Нашите коремчета растат 2 - Page 23 239517
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Авг 31, 2010 2:05 am

Привет и от мен от снощи съм много щаслива времето е чудесно можем да се разхождаме на воля стига да се чувстваме в кондиция, а не отпаднали аз в последно време съм много отпаднала нямам сили за нищо сготвям нещо на бързо и това е с останалата част от домакинството са се заели децата и мъжа ми Стели почивай си сега ти се е паднало при мама и при тати. Мел се е заела с ремонт аз съм по разходки а Нери не се е разписвала от доста време поздрави на Жу и Хриси и целувчици за Кари и Пламчо Нашите коремчета растат 2 - Page 23 849732
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  МimchetoOo Вто Авг 31, 2010 10:43 pm

Привет коремчета,как сте,Нери все още я няма а?Дано е ДОБРЕ.
Да се оплача и ние сме болнички,дано да няма повече боледуваяи от вас че е ужасно да си бременна и болна,поне аз така се чувсвах 2-пъти по-болна.Тея грипове да отминават по-бързо.Ставам че малката се сабуди,май няма да успея да влезна в нашата темичка,пак и компа нещо му става трябва милото да го види.Лелинкаааа на всички и целувки по тумбачетата Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Сеп 01, 2010 12:53 am

Мимка радвам се че ни навестяваш.целувки за Марая и за теб Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нери наистина я няма.дано се появи и да каже как е и да не се тревожим
навън вали и е доста хладно.супер е.от четвъртък го дават пак разхлаждане.
аз усещам от време на време втвърдяване на корема за десетина сек .сигурно са контракции.
сега в четвъртък съм на док и ще започна да си набавям нещата за болницата-нощници и там други неща.а другата седмица започвам да пера дрешките на бебка
Нашите коремчета растат 2 - Page 23 27395 дойде и това време.
лека от мен и се разписвайте по често че голяма скука така
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Сеп 01, 2010 2:06 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 624477 Мимче радвам се да те видя при нас, оздравявайте бързо и ние сме все още с хрема и кашлица, Стели и аз съм постоянно с контракций днес по едно време се стреснах викам си аха май започва бяха три поредни през три минути и после всичко отшумя сега имам само леки болки в кръста Нашите коремчета растат 2 - Page 23 239517
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Сеп 01, 2010 2:42 am

Роси при теб какво се усеща?аз усещам едно втвърдяване на корема и леко напрежение в кръста.но не и болка.поне на контракции ги оприличавам.Роси на теб дадоха ли ти списъка с нещата за родилното?какво искат да се носи в твойта клиника?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Сря Сеп 01, 2010 3:01 pm

Здравейте, момичета :)
Радвам се, че всички сте тук и сте в общи линии добре. Само за Нери се притеснявам ..ха
Да, ние започнахме ремонта, но аз съм на легло. Вчера ходихме и на пневмонолог, който ни потвърди бронхиалната астма. Сега съм на 3 инхалатора, антибиотик и кислород за през нощта, че тогава става страшно - направо посинявам от кашлица. Бебка поне е добре - много е активна, шава си, живее си нейния живот и се надявам по-бързо да утихнат пристъпите ми, че сигурно умира от ужас от шума на кашлицата ми и разтърсването. Милото ми ремонтира тук - маже, боядисва ( цапа ужасно), грижи се и за мен. Стели, много е хубаво, че си си с вашите - на мен много ми липсват точно в тези моменти. паднала
Лягам пак, момичета, че се чувствам много отпаднала. Много целувки и на всички ви, на дечица и коремчета :) Нашите коремчета растат 2 - Page 23 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Сря Сеп 01, 2010 7:11 pm

ехо Нашите коремчета растат 2 - Page 23 347885 коремчета.как сте.Ох миличките съчувствам ви но накрая е най тежко ,ще мине бързо последния месец не се тревежете.
Мел да се оправяш мила,какво я загаз така...леллле лекувай се и очакваме да се оправиш скоро.
Нери,е много потайна май има новинка,ще чакаме освен да влезе и да пише....
Стелче това е най приятния момент ,приготвянето на дрешките на бебето.
Роси вие как сте,?
хай де целувки на всички ви и се пазете Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Сеп 01, 2010 7:22 pm

Хриси така е.много е вълнуващо както пазаруването,така и подготовката за бебчето.
Мел много гадно така.дано се оправиш бързо.дават го и при вас захлаждане.поне дане е жега,че още по гадно така като си болна
днес си направих малка разходка,че се бях застояла много.утре пак ще съм навън.ще ходя на доки в стара загора и после на покупки.ще се разнообразя малко.това ще бъде и последното пазаруване преди големия момент.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Сеп 02, 2010 1:18 am

Привет и от мен, Мел миличка лежи си и си пази леглото бързо и леко оздравяване, Стели аз също усещам втвърдяване и леки болки в кръста но сега последния месец става болезнено даже по някога и несъзнателно започвам да охкам и пъшкам от болка и бебко ме рита много силно даже е болезнено по някога. Моя вече се моли да раждам и всеки ден ми вика айде вкарай днес в графика си и едно раждане Нашите коремчета растат 2 - Page 23 883330 ами и аз го искам ама то като е готово само ще излезе, Хриси поздрави и целувчици за теб и Кари голяма сладурана е да ти е жива и здрава, Нери пиши ни мила вече доста дълго не си ни навеставала притеснява ме се за теб,Стели и аз утре съм на доки после ще ви пиша как е минало пиши и ти,а за списък нищо не ми искат всичко ми осигуряват от клиниката само,че аз съм си стегнала малко багаж в една чанта сложила съм си бельо чехли две нощници превръзки памперси една биба за бебо камера и тоалетни принадлежности шишенце и помпа за кърмата . Желая ви лека и спокойна вечер до утре Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  МimchetoOo Чет Сеп 02, 2010 5:56 pm

Здравейте.Аз днес съм в ужасно настроение с ужасен цикъл и едно диване в къщи с което много играя и се забавлявам по принцип,но днес не ми е до това и тя разбирасе го усеща и само мранка.
Мел много ужасно е така на легло,господ да ти помага да се оправиш по-бързо миличка.
Стели подготвителни са без съмнени и аз бях така,като стане време ще разбереш бъди сигурна
Роси още мъничко и ще излезеее
Хайди момичета пазете се и бъдете здрави вие и бебоците ви
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Сеп 02, 2010 6:53 pm

Привет
сега се връщам от доки.всичко е наред.бебка е около 2500гр.доки вика че е мъничка.имам и 1 пръст разкритие.това е засега.на 13 пак съм на преглед.да видим какво става.Роси и аз ще подготвям същия багаж.днес си купих чанта и една нощница.ще си взема и още една и там тоалетни принадлежности и това е.
Мимка съчувствам ти.но жени сме и неможе без цикъл.аз защо съм чувала че докато кърми жената не й идва цикъла.ти нали още кърмиш?
Роси твоя много бърза.още малко да си поседи бебо вътре.малко ти остана .десетина дена.
ще чакаме да пишеш Роси как е минало при док
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Чет Сеп 02, 2010 7:39 pm

ехо,радвам се да видя че сте добре.
Стелче ,браво,нека расе момата,има още времете сега растът в 9-ти месец повечко на тегло.дано си постои че по голямо бебе по-лесно се гледа.А имаш и разкритие,може пък и скоро да има новини...Подготвяй багажа че да стане в последния момент.
Роси,чакаме те с нетърпени,още малко,и ще излезне.Мерси за целувките и ние пращаме
Еееееееее после като родите аккво ще правим ,ще затваряме бременелската темичка,защо няма други бъдещи мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 23 849100
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  МimchetoOo Чет Сеп 02, 2010 8:40 pm

Стели вземи си задължително още една пижама или ношница каквото ти си прецениш.На мен ми беше по удобно с пижама,макар че бях секцио,ама 2 не ми стигнаха имах 3.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Сеп 03, 2010 1:27 am

Хриси ами започвам да го стягам.дойде и това време.
Мимка аз ще си взема още една нощница.но незнам дали няма да ми е по удобно с пижамка.ще го преценя.ще попитам и в болницата първо какви са им изискванията,защото те май осигуряват нощници.
Роси какво стана при доки?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пет Сеп 03, 2010 4:10 am

аааааааааа Росито я няма на отчет след прегледа,да не би да са я видели че има изгледи за раждане.Росиии ако е така леко да мине Нашите коремчета растат 2 - Page 23 610885 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 610885 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 610885 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 610885 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 922711 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 361307
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Сеп 03, 2010 6:15 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 624477 Тук съм все още, снощи бяхме до късно навън и до сега се излежавах вчера бях при доки каза ми че всичко било нормално плацентата ми била хубава и годна все още, бебо е слязал много на долу и ми пречи да се движа доста болезнено е ама пък аз съм инат и не се спирам гледам да навъртам километри ,че да ми е по лесно доктора вече не ми казва колко килограма е бебо само ми казва едричко е Стели твойта беба ще я правим манекенка то се е видяло днес е хубав ден и смятам да изляза на разходка целувки на всички и най вече на коремчетата Нашите коремчета растат 2 - Page 23 239517
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Пет Сеп 03, 2010 6:34 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 624477 :)
Днес съм значително по-добре и вече съм на крак! :)

Докараха ни и люлката - сега я сглобява мъжът ми– и съм направо на седмото небе!

Стели, бебка е с размоери на манекенка, но ще качи още някой и друг грам докато се роди. Но ще си е фина девойка - пу-пу!
Роси, голям юнак носиш, мила, но още мъъъъничко и ще го държиш в прегръдките си - добре поне, че времето е човешко.
Много, много се радвам, че сте добре - надявам се и Нери да е така. Много целувки на коремчета, мами и бебета, и особено на Кари и Марая! Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 849732

(отивам да се моткам в краката на мъжа ми и да му досаждам ) Нашите коремчета растат 2 - Page 23 906345 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 616893 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 624820
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Пет Сеп 03, 2010 7:01 pm

Браво,Роси,виждам че си тук,бях се "притеснила"вчера.Викам няма я ,явно големият ден е дошъл.но явно на бебо му се седи още в коремчето на мама.Нищо голям юнак ще си имате.
Мелллл,радвам се че си добре миличка,все такива новини да се чуват.Честита люлка,бебка да стои вътре дълго време и да се забавлява.И за теб много Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
Стелче как си?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Сеп 03, 2010 7:08 pm

Мел много се радвам че си добре чакаме снимчици на люлката ! Нашите коремчета растат 2 - Page 23 63717
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Пет Сеп 03, 2010 7:33 pm

привет коремчета виждам че всички сте в пълен състав.
РОСИ,СТЕЛИ щом сте в частни клиники няма смисъл да си носите нощници на мен лично за 4 дена ми смениха 2 пъти бельото и нощницата носих си само четката и пастата за зъби и гащи в крайна сметка за това си плащаме чувството е все едно си на хотел.
МЕЛ добре че си по добре.
НЕРИ наистина ни притеснява.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мимка Пет Сеп 03, 2010 7:48 pm

Здравейте коремчета!
Мел радвам се,че си по-добре.Свари си количка за кашлицата.Ще те облекчи значително.Препоръчвам ти също хомеопатични на Боарон.Дрозера 15СН ако кашлшцата ти е дразнеща/като магарешка/Безвредна е.Аз лекувам децата си само с хомеопатия.Честита ви люлчица.Със здраве да си се люлее бебка.
Роси на финала си.Не се притеснявай.Бебко нека си стои щом му харесва.Натежава доста знам,но пък е за добро.
Стели ти ме убиваш с твоите мерки.Ти си единствената бременелка МАНЕКЕНКА,а като чета и бебка се е ориентирала да те следва.Важното е,че сте добре.Леко бременееене до края. Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Съб Сеп 04, 2010 4:43 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 624477 малко късно се разписвам
Хриси добре съм.чувствам се отлично и изпълнена с енергия.усещам и втвърдяване на корема редовно.целувчици за Кари
Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
Жу незнам как е в тази клиника,в която ще раждам.би трябвало да дават и от там както казваш.аз ще си приготвя две за всеки случай.момичета чували ли сте за тези еднократни гащи.те са по 5-6 чифта в пакет.къде ли се продават и дали ще са удобни за болницата?
Мимка аз си се храня добре,но незнам защо не качвам кг.от началото на бременността съм +7.едва ли ще стигна 10 до края.важно е бебка да наддаде още малко.поне да се роди около 3кг.макар че той ехографа не дава точни данни и неможе да се вярва много много на него.
Мелани радвам се че вече си по добре че се поизмъчи с тази кашлица.вече е по хладно и при вас.така че ще ти е по леко
лека от мен и целувки
Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 23 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 23 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 23 от 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите