beboci

има ли бременни майчета?

Страница 4 от 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe on Пет Фев 19, 2010 1:27 am

аз не сам трагнала още просто питам за информация той е на постоянна работа там и си идва на 3 месеца 1 пат но на мен не ми се стои сама и на двама ни вече ни е много гадно нито той да се варне нито да си останем разделени ни оттарва и единствения вариант е да ида аз там и за това
става въпрос да остана там поне до 7 месец 8 нали зависи а то ако има заминаване дай боже ще е чак март април
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Писане  stella80gr on Пет Фев 19, 2010 1:36 am

ако и двамата го искате защо да стоите разделени и после ще се върнете заедно в бг.ако нямаш проблемна бременност,нищо не те спира.нека и таткото се наслаждава на бременността ти
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Писане  bebe_bebe on Пет Фев 19, 2010 1:43 am

именно стели просто ние до сега винаги сме си били заедно и много си се обичаме и ни е много трудно така разделени а парите ни трябват + това той юли месец излиза за нещо като отпуска чак до средата на септември именно заради мен и бебчо та тогава ще сме си в бг незнам аз мисля че ако нямам оплаквания и проблеми няма проблем ама те пак се правят иследвания охх май ще е проблем
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  МimchetoOo on Пет Фев 19, 2010 1:56 am

Насе няма проблем да заминеш и там да си следиш бременността и да ти правят иследванията.Можеш да си искараш здравна карта за ЕС и там няма да имаш проблеми защото ти си осигурявана и не би трябвало и парички да ти взимат.Много е гадно така,предполагам какво ще ми е ако и аз съм разделена с Добромир. И аз ако бях на теб щех при първа възможност да замина.Само не се знае дали ще си в състояние да пътуваш в по напреднала бременност,аз сега не мога да се усмеля да тръгна за БГ.А ако имаш желание можеш да си родиш и там .

МimchetoOo
Admin
Admin

Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Писане  stella80gr on Пет Фев 19, 2010 1:59 am

ти ще попиташ док,кога са изследванията и дали може да ги пропуснеш.важни ли са,не са ли?макар,че док ще каже,че всички са важни.до април има време.ти ще разбереш как стоят нещата и ще решите какво да правите. не се тревожи сега
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  bebe_bebe on Пет Фев 19, 2010 2:15 am

да благодаря ви много за мненията сега парвото нещо е мо яда пита дали мога и аз да ида там и те да кажат ДА после вече почвам да се разправям с тези работи дано да може и да няма проблеми мале мими питаш ли ме 2 седмици не е минал ден в който аз да не рева много е гадно
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  МimchetoOo on Пет Фев 19, 2010 3:11 am

Миличката мнго гадно,аз не смятам че ще е нужно да пропуснеш иследванията защото те наистина са важни,но кавото и да ти кажи доки знай че имаш ли такава карта ще можеш да си направиш и там и те ще ти важат навсякъде.Така че ако отиваш иди до личния и му кажи че ти трябва такава карта,здравна карта за европейкия съюз той ще ти искара.Успех мила дано можеш да идеш .

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  МimchetoOo on Пет Фев 19, 2010 3:30 pm

Как сте бъдещи мамчета Днес влизам в 8-мия месец и много се радвам,че малко по малко наближавам термина си Че това слънчице вътре вече понаежава и много ме изтощава,но лесно мама не се сава Вие как сте днес,при вас има ли някакви неразположения.На мен в началото ми беше много зле,просто ужасно ,но после нещата се оправиха.
за сега

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  stella80gr on Пет Фев 19, 2010 5:12 pm

поздравления Мимче.вече си на финалната права.аз сега се събуждам и ми е гадно.едно отпаднало такова,но поне не повръщам.надявам се по нататък малко да ми дойде настроението,защото сега никакво го нямам може би още съм в период на осъзнаване,тъй като скоро разбрах че съм бременна
хайде лек ден на всички мамчета
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  МimchetoOo on Пет Фев 19, 2010 6:34 pm

Стеле напълно те разбирам и аз в началото бях така.Имала съм моменти в които съм си казвала колко е гадно да си бременна, но после всичко минава.Мен ужасно ме болят днес костите между краката,бебока си прави място за излизане,а и вчера много обикалях и бях скапана,за сметка на това още не съм станала от леглото и съм по пижамки

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Пет Фев 19, 2010 10:38 pm

хейй как сте аз днес ходих до хасково и голяма разходка му одарих и капнах до одеве си почивах и сега малко да ви видя
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  МimchetoOo on Съб Фев 20, 2010 12:13 am

Аз готвя в момента че слънцето ей сега ще си дойде прегладнял Иначе цял ден не съм станала от леглото Какво има в Хасково,ако знаеш как ми се пие кафенце с мойте дружки и ми се обикаля по магазините,ама тва ще е чак като си дойда в БГ

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 12:50 am

охх как ти завиждам аз тук нямам още кухня има но на 1 етаж при бабкине а някой оставя ли те да сготвиш нещо пак и не е удобно при тях като дойдеш в бг задалжително да се обадиш за кафенце и магазини
милички да ви питам поставете се на нашето място ако можете какво бихте решили мъжлетата ви да останат там или да се варнат при вас мо яме пита какво искам и какво сам кажела това щяло да баде а мен ме е страх да не сажалявам после и незнам какво да му кажа
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  stella80gr on Съб Фев 20, 2010 1:00 am

Насе парите са много важен фактор.ако в бг може да си намери работа за добри пари,да.и ние в началото бяхме разделени 2-3 години,но после и аз дойдох в гърция и сега сме добре.след като си е намерил добра работа там,защо да се прибира.по нататак ще вземе и вас с бебчето и готово трудно е в началото,. но няма да съжаляваш после.
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Писане  МimchetoOo on Съб Фев 20, 2010 1:05 am

Аз на твое място бих му казала да се върне,незнам просто как издържаш,мила.Стели е права,парите са много важни,но те не са всичко,хората които обичаме и които ни обичат ни правят щастливи.А и мила ако не можеш да идеш при него нищо не ви пречи да заминие за другаде заедно.Аз поне така мисля

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 1:09 am

знам стели че е така а как се разкасвам просто много ми е гадно ще му кажа да стои не искам да сажаляваме после само заради мен много ми е трудно да го кажа ама поне ще има пари тук няма работа той е тенекеджия и по принцип изкарва много добри пари но само ако има коли а в тая криза никой не си прай колите и няма пари
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 1:11 am

но от няколко дена си мисля ние дойдохме тук на село понеже иначе трябваше да живеем под наем и сега сам на село и живот и здраве бебчо като се роди аз нямам книжка като ми трябва всеки месец да ходим на прегледи или просто ако ми се наложи как ще става с това малко бебе като и него го няма не мога да го макна по автобуски и спирки новородено бебе и ми е едно незнам
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Hrisi_Kari on Съб Фев 20, 2010 1:45 am

Насе,трудно е да много като си далеч от града и нямате педиатър,просто наистина е много трудно,но ти не се отчавай....Докато родиш той може да се върне и да се пооправят нещата тук и пак да си работи като тенекеджия.не го мисли сега,наслаждавай се от този момент на бременноста ти.А пък и ако ти заминеш при него,ще се заедно.какво стана ,питах те ли дали може да заминеш?

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  МimchetoOo on Съб Фев 20, 2010 2:36 am

Хрисито е права,сега мисли за бебчето,че така само можеш да си навредиш.Дано да можеш да идеш ти при него,защото наистина самичка е доста трудно.Успех Наска

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 2:59 am

няма да се тормозя от сега за тогава , а за това дали е питал идея си нямам нищо не ми каза като се чухме днеска ама и аз не го питам може и да е забравил той има навика да забравя даже и важни работи ама такв си е и аз не му се сардя забраванко хубаво че сам аз дето помня като слон ли беше
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Hrisi_Kari on Съб Фев 20, 2010 4:15 am

Насе,ами питай го де,щом неможете да сте разделени,няма защо да отлагате,той в кой град е?А и ти да си оправиш нужните документи....

Admin

Брой мнения : 5466

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 3:24 pm

добро утро маминки сладинки още ли спинкате мен в 7 часа милото ме буди с смс
хриска той е в Франкфурт снощи го питах и каза че трябва да намери само квартира понеже там май неможело нали щото кадето е сега в тая каща са няколко човека и им я плаща фирмата
в понеделник мисля да ида да видя четалова и да говоря с нея да видим какво ще ми каже
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 3:32 pm

аз да ви питам аз сам напрао ужасна само питам ли питам ама какво да направя
вие мимк аи стели как си оправихте нещата да ви преглеждат в тези страни които сте и да раждате там ако ще е там чее сериозно се замислям да кажа на милото като иска да работи постоянно да си оставаме там
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  МimchetoOo on Съб Фев 20, 2010 4:43 pm

Здравейте мацки,аз сега ставам и удрям една чаша мляко с кафе и бисквитки,и започвам да чистя,че вчера никаква не я свърши мързеливото ми дупе
Насе според мен най-доброто решение,ако идеш при мъжлето ти и останеш там,да си останете да живеете там.Аз съм в Италия от няма 6 месеца,не занам нито езика още,нищо.Миналия ден за пръв път се оправих сама в болницата,разликата при нас е там че майка ми живее тук и ми помага,тъй-като още нищо не разбирам.Но ти ако си сама и няма кой да ти превежда като на мен за 3 месеца вече ще разбираш какво ти говорят Аз исках да те питам нещо.Ти нали се сепълнолетна?За да минеш граница ти трябва паспорт и документ от родителите ти,че са съгласни да пътуваш без тях.Нищо че вече сме в ЕС за най-сигурно си искарай паспорт,защото при пътуване всичко може да се случи и да не миниш само през държавите от ЕС.Аз моят не съм го исползвала тъй-като ние все пътуваме през Гърция.
Пиши като има някакво развитие и не се притеснявай,каквото те мъчи питай.

МimchetoOo
Admin
Admin

Писане  bebe_bebe on Съб Фев 20, 2010 5:12 pm

мими аз имам изкаран паспорт от лятото щяхме да ходим в турция ама така и не отидохме
знам до сега сам говорила с майка ми да ми изкара палномощно и се скарахме и я направих на няма нищо ако иска може и да не замина никаде карай той иван ще си дойде рано или касно
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 4 от 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото