beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    +2
    descata
    Hrisi_Kari
    6 posters

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  Hrisi_Kari Пон Дек 14, 2009 10:10 pm

    Жууууууу,страхотни цветя
    Ванче,честито,браво на свекито ти!!!
    Hrisi_Kari
    Hrisi_Kari
    Admin
    Admin

    Регистриран на : 26.05.2009
    Брой мнения : 5466

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  жужагад Вто Дек 15, 2009 12:21 am

    ВАНЧЕ и аз имах коледна звезда обаче като я присадих и окапа много капризно цвете
    жужагад
    жужагад
    спящ на клавиатурата
    спящ на клавиатурата

    Регистриран на : 27.09.2009
    Местожителство Местожителство : пловдив

    Брой мнения : 3110

    http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  ???? Вто Дек 15, 2009 12:51 am

    Ох,Жуже и аз това се чудя как се присажда-кога?Аз много ги орезилявам тези цъфтящите-затова само плами гледам обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 592679 ,ама ще дам на свекито да я присажда когато трябва

    ????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  Hrisi_Kari Вто Дек 15, 2009 1:14 am

    жужагад написа:ВАНЧЕ и аз имах коледна звезда обаче като я присадих и окапа много капризно цвете
    Ллелел Жужи и мойта неоцеля,да ти кажа често и аз си мислих че е капризно цвете защото от топлото и окапаха листата, не съм я разсаждала ,ама си ми мислех че е главно в мен причината ,та затова не писах че е много крехка" Коледната звезда"
    Hrisi_Kari
    Hrisi_Kari
    Admin
    Admin

    Регистриран на : 26.05.2009
    Брой мнения : 5466

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  жужагад Вто Дек 15, 2009 2:04 am

    ами наистина е капризно цвете аз по принцип си ги обичам и си ги гледам а и има доста информация в интернет и всичко си спазих за коледната звезда и пак я изпуснах така че не е в теб ХРИСИ причината.
    жужагад
    жужагад
    спящ на клавиатурата
    спящ на клавиатурата

    Регистриран на : 27.09.2009
    Местожителство Местожителство : пловдив

    Брой мнения : 3110

    http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  МimchetoOo Сря Мар 17, 2010 9:06 pm

    Аз тук в тази квартира още не съм си навкупила цветя,но и до сега не съм гледала обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 651982
    Обичам ги,харесвам ги,сега смятам да се информирам кои,как се гледат,защото тези които съм се опитвала да изгледам все съм ги уморявала обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 30632 Че тепърва ще си пълня квартирката с цветя и ще ви кача снимки.Стискайте ми палци да успея обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 461660 обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 461660 обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 461660
    МimchetoOo
    МimchetoOo
    Admin
    Admin

    Регистриран на : 16.02.2010
    Местожителство Местожителство : Италия

    Брой мнения : 1419

    http://www.beboci.bulgarianforum.net/

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  Димитра Съб Мар 20, 2010 5:57 pm

    Много обичам цветя,но нямам,защото не зная явно как да ги гледам и все умират обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 77465
    Димитра
    Димитра
    VIP персона
    VIP персона

    Регистриран на : 05.01.2010
    Местожителство Местожителство : blagoevgrad

    Брой мнения : 1895

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  МimchetoOo Съб Мар 20, 2010 6:00 pm

    Димитра написа:Много обичам цветя,но нямам,защото не зная явно как да ги гледам и все умират обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 77465
    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 23690 обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 23690 обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 23690 и аз така правя.Вчера си взех дне саксийки,но незнам как се казват,ще ги снимам и ще ги кача по нататък,да видим до кога ще оживеят обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 390363
    Имам огромно желание за бонсай,макар че се гледа трудно,много ми харесва.
    МimchetoOo
    МimchetoOo
    Admin
    Admin

    Регистриран на : 16.02.2010
    Местожителство Местожителство : Италия

    Брой мнения : 1419

    http://www.beboci.bulgarianforum.net/

    Върнете се в началото Go down

    обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са - Page 2 Empty Re: обичате ли цветята,сложете снимки на мястото където са

    Писане  Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите