beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

+3
Димитра
Neri_84
Hrisi_Kari
7 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Съб Яну 12, 2013 3:47 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Dealimg-38cf35f8d289aa80e6fe295214fe67a4
добро утро на всички
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 14, 2013 5:17 pm

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!
НЕ СЪМ ПИСАЛА ЦЯЛА СЕДМИЦА,НО НЕЩО НЯМАХ МУЗА.НИЩО НОВО ПРИ НАС.
НИЕ ДНЕС СМЕ НА ГРАДИНКА,ПАК РЕВ ОТ СТАВАНЕТО,АМА КАКВО ДА НАПРАВЯ.НЯМА КАК,И ДА ХОДИ И ДА НЕ ХОДИ ПАК РЕВЕ,НЕ ЗНАМ ЗАЩО....
МИМКА,ДИМИ ВИЕ КАК СТЕ?
МИМИ,КАК Е ВЕНИ-ЯДЕТЕ ЛИ ПЮРЕТА ВЕ4Е?ЗЪБКИТЕ ПОЧНАХА ЛИ ДА ВИ МЪЧАТ?
ДИМИ СТЕЛИ,ПОУСПОКОИ ЛИ СЕ,МРЪНКА ЛИ ОЩЕ? ДА НЕ ВЗЕХТЕ ДА ПЪЛЗИТЕ?
ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН,ОТИВАМ ДА ПУСНА ЕДНА ПРАХОСМУКАЧКА......И ДА ПРОСНА ДРЕХИТЕ

Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Пон Яну 14, 2013 7:01 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624477
Хриси,да пълзи още не иска,но започна да подскача като го държиш прав и сега яко ми тренира ръцете С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 571838
сега търсим проходилка да купим вече ,още обаче стъпва като балеринка на пръсти С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 14, 2013 8:43 pm

сладур,ще ти е по лесно в проходилка ве4е да го слагаш.Аз като вземах за Кари имаше едни доста евтини на Бертони-много простички и струваха около 35-40 лв.Много съм доволна от нея.Разгледай ги
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Пон Яну 14, 2013 8:51 pm

ами имаше едни,да,ние на Саши,взимахме една такава,обаче сега където и да гледам всичко е от 48 лв нагоре,започнах и в продавалник да проверявам,защото все пак това е нещо,което ще се ползва няколко месеца само,а и децата ги правят знаеш какви като вземат да се блъскат из мебелите с тях
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 14, 2013 10:24 pm

да така е ползва се най много 2-3 месеца.Провери да в Продавалник,много мои познати си вземат такива неща от там,шезлонги,проходилки,люлки.струва си
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Сря Яну 16, 2013 2:27 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 196834_404432299642843_342564815_n
добро утроооо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 16, 2013 6:31 pm

Дими,здравей!
Мерси за кафето ,аз пийнах с мойте дружки сутринта....Днес времето макар 4е едно такова мокро и кално е по топло от в4ера.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Сря Яну 16, 2013 10:36 pm

даааа,супер беше
ние ходихме на вулканизатор(да помпам гумите на количката)сега ще ходя на гинеколог,че имах проблем ,пих антибиотик,но после се замотах нещо,а трябва изследвания да пускам
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 17, 2013 12:49 am

Ехе,вие сте с много модерна количка Дими... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 456823 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624820 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624820 Щом помпате гумите.
Дано е минало всичко,какво лекуваше с Аб
Оф защо все едни и същи пишем,чудя се защо няма други мами които да се включват.Ако имаш познати мами с малки бебоци можеш да ги поканиш
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  stella80gr Чет Яну 17, 2013 7:02 pm

Привет и от нас
ЗА МНOГO ГОДИНИ И НЕКА ТАЗИ ДА Е ПО УСПЕШНА ОТ ИЗМИНАЛАТА!
Ние сме добре.малката вече става бясна.иска си градинката и децата,а тук няма с кого да се събираме.но лятото се завръщаме окончателно и ще ходи на градинка.
виждам ,че само Дими и Хриската пишат.на мен в повечето случаи хич не ми се пише,а и използвам преводач и това още повече ме отказва. при нас е топло,но ми липсва вече снега.от 7-8год не съм виждала.
поздрави на всички и до скоpo С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 849732
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 22, 2013 5:58 pm

Здравейте!
Стели радвам се да те видя,макар и по рятко.....Трудно ли стана при вас,криза ли е?АААААА Криси е кротушка,не го вярвам че пощуряла...
При нас е чудно време..пролет ама нещо неми харесва ще плъзнат пак всички вируси.....ужассс
Дими как сте вие? Мина ли гинеколога.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Съб Яну 26, 2013 3:04 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Coffee_pannacotta_0000x0000_0

Добро утро,
пак не са ми идвали известия,че има нови отговори
Стели здравеййййй
Хрис,ходих,да, пих антибиотик защото имам някаква течност в матката,за съжаление обаче все още я имам и огромна раничка на шийката имам,цитонамазката ми била хубава каза,но микробиологията чакам-една част са ми нанесли в интернет,но ми се струва,че не е целия резултат и днес ще звъня да видим,и после пак на лекар С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 77465
а,бе смотана работа ама няма начин
иначе при нас е едно и също,малкия си расте,излизаме по веднъж на де,защото трябва да взимам баткото-увивам Стели добре,количката ми има дебел зимен чувал,и голям дъждобран и студа не ни плаши С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 624820
иначе е много удобна моята количка и маневрена-на всякъде минава,нооо...гумите чат-пат издават багажа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 883330
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 29, 2013 4:31 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885
Дими лекувай се мила,раничката с какво ще я лекувате?
Пускай снимки на малкия Стели?
Как е при вас ,имате ли сняг,тук пак ни затрупа...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Вто Яну 29, 2013 4:51 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 625405
Хрис,ще я горим-многобила голяма и няма друг начин,но аз свикнах,то не ми е за първи път
при нас слънце има,леле вас верно ли ви затрупа

малкия нещо ми е с хрипове от хремата и прокашля сутрин ,та ще го откарам днес да го чуе педито
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 29, 2013 5:11 pm

тцттц,лелел да минава.
Бързо оправяне.
Да тук имаме доста сняг и е -5:-6 градуса.Много е студено.И аз заведох малката на градина,пих кафе и се прибрах.
Приятна разходка-дано не е нещо сериозно,да минава хремата
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Вто Яну 29, 2013 7:40 pm

Ходихме ние,за сега само хремата е проблем
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Пон Фев 11, 2013 2:11 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 11, 2013 4:44 pm

Здравей ,Дими!
май само ние си пишем.....как сте оздравяхте ли?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Сря Фев 13, 2013 2:04 am

здрасти Хрис,
май сме си само ние,наистина
оздравяхме,но още му давам от антибиотика,искам да ида до лекарката да го преслуша за всеки случай,че по едно време доста хриптеше и се бях поуплашила
ето ни иначе от вчера
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 164996235719134135491360692228SNt0aKbKVG3TlrkeuBSl
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 13, 2013 2:32 am

много сте хубави Дими,пуппу да минават тия болести.ХУбаво ли е времето при вас?
И аз от в4ера съм болна,кашлям и много ме боли гърлото,ама много,от къде се взе това чудо не знам.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Сря Фев 13, 2013 3:02 am

ами няколко дни беше супер-едно слънце пече....
ние ходим на едно кафе то е доста така нависоко и много напича,спокойно е накрая на квартала,та се понапичаме там...обаче днес беше гадно-сутринта замръзнало,после вятър и излязохме сега да вземем Саши от тренировки,даже Стоян ми беше казал да ида с такси(той е на работа),но аз реших с количката,та да го хване малко въздух
ти защо не идеш на лекар да ти предпише нещо,аз знам как е да те боли много гърло,не е шега работа,особено кашлицата...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 13, 2013 5:48 pm

Хубаво е да се разхождате,само да не духа срещу детето вятъра,но можеш да го покриеш с дъждобрана и да се разхождате ако е хубаво времето.Саши какво тренира?
За гърлото поумина,почнах да от храчвам,но така бе боли един зъб,от два дни си мисля че е венеца до него,днес ходих на зъболекар,и той не можа да разбере дали е от зъба болката или е от венеца,каза да го снимам и утре да ида,дано не ме заболи пове4е.Много е гадно,дано мине
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Чет Фев 14, 2013 12:40 am

олеее,Хрис,милата ти С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 77465
да нямаш джоб-те много гадно болят и все едно е зъба а не е всъщност
иначе като има вятър излизаме с дъждобрана-той е голям и става като къща направо
Саши тренира и аз не знам точно-таекуондо мисла,а бе нещо самоотбрана и ръкопашен бой,пък бойното изкуство едно ли е или са смесени не знам...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Димитра Пон Фев 18, 2013 3:19 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 347885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6 - Page 2 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега 6

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите